+905336676549
Sosyal Medya Hesaplarımız

Gizli Kamera Tespit Edilebilir Mi?

Gizli Kamera Tespit Edilebilir Mi?

Gizli kameralar, bir ortamda izinsiz yani yasadışı kayıt için kullanılan cihazlardır. Bu cihazlar günümüzde küçük yapıları nedeniyle böcek olarak adlandırılır. Böcek kameralar bu yapıları ile de gayet zor bir şekilde tespit edilen cihazlardır. Ancak TEKNOSPY açısından gizli kamera tespit hizmeti profesyonel teknolojiler vasıtasıyla verilen garantili bir hizmettir.

Firmamız gizli kamera tespit hizmeti için son teknoloji cihazlardan yararlanır. Teknoloji destekli güvenlik hizmetleri için kurulmuş olan bu sistem, birçok yöntemi içerisinde barındırır. Bu yöntemler kameranın yapısı, bağlantı türü, boyutu ve frekansı gibi her ayrıntıyı hesaba katar. Yine eğitimli ve tecrübeli bir ekip tüm bu ayrıntılar sayesinde garantili tespit gerçekleştirir.

Gizli Kamera Tespiti İçin Ne Yapılmalıdır?

Bir ortamda gizli kamera tespiti gerçekleştirilmesi için öncelikle endişelerin güçlü olması gerekir. Yani izlendiğinizi ve takip edildiğinizi düşünmeniz gereklidir. Yaşanan bu endişe ve risklerin ortaya çıkarılması için profesyonel gizli kamera bulma talep edilebilir. Firmamıza ulaştığınız andan itibaren pratik bir ön inceleme sonrasında hizmet planı sağlanır. Yani hangi cihazlar ve sistemler ile inceleme yapılması gerektiği belirlenir.

Planlamaya bağlı şekilde gizli kamera tespiti için gereken tüm cihazlar ile profesyonel bir ekip çalışır. Bu ekip kablolu kameralar için mekanizma takibi gibi yöntemler ile işe başlar. Sonrasında wi-fi kameraların ağdan tespit edilmesi gibi yöntemler denenmektedir. Bazen pasif kayıt yapan kameraların fiziki incelemeyle bulunması gerekir. Profesyonel dedektörler ile frekans yakalama ve ısı belirleme gibi çalışmalar yapılmektedir.

Tüm profesyonel gizli kamera bulma yöntemleri bir ortamda kademeli sonuç için uygulanır. Öncelikle fiziki tespit sonrasında kameranın varlığı ve sonrasında konum tespiti sağlanır. Konumu belirlenen kamera talebe bağlı yerinden sökülerek imha edilebilmektedir. Bazen ortamda birden fazla kamera da yer alabilmektedir. Bu durumda son bir inceleme ile garantili sonuç elde edilecektir. Talebinize uygun olarak bulunan kameranın yerinde bırakılması ve resmi makamlara şikayette bulunulması için destek sağlanabilmektedir.

Gizli Kamera Tespit Hizmeti Ne Sağlar?

Ev, araç, ofis, oteller veya mağazalar gibi birçok noktada gizli kamera tespiti yapılabilmektedir. TEKNOSPY üzerinden almış olduğunuz gizli kamera bulma hizmeti öncelikle bir güvenlik avantajı oluşturur. Ayrıca oteller ve mağazalar gibi işletmelerde de prestiji zedeleyecek durumlar ortadan kaldırılmalıdır. Özellikle işletmelerde bu hizmetin belirli dönemlerde tekrarlanması da fayda sağlayabilmektedir. Çünkü yasadışı faaliyetler faili belirlenmediği sürece kolaylıkla yeniden tekrarlanabilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: