+905336676549
Sosyal Medya Hesaplarımız

Casus Böcek Arama Dinleme Tespit

Anasayfa » Casus Böcek Arama Dinleme Tespit

TEKNOSPY Casus Böcek Arama

TEKNOSPY Casus böcek arama Gizli dinleme cihazlarının, teknik gözetim sızmalarının, teknik gözetim tehlikelerinin ve fiziksel güvenlik zayıflıklarının tespitini, geçersiz kılınması ve yalıtılması için uzman teknik, analitik ve araştırma kapasitesi sağlar. Basitçe söylemek gerekirse, casusları avlarız ve casusluğu durdurururuz.

Casus Böcek Arama Tespitte Kullanılan Yöntemler

  • Frekans Taraması
  • Termal Tarama
  • Pasif Cihaz Taraması
  • Elektrik Şebekesi ve Kablolama Analizi
  • Fiziksel Tarama
  • Telefon, Bilgisayar Casus yazılım Analizi

Frekans Taraması

Ortamdan elde ettiği görüntü ve sesi RF frekanslarıyla (GSM, Wifi gibi) ortamdan aktaran cihazları anında tespit etmek için tüm alanda yapılan tarama şeklidir.

Frekans taramasında kullandığımız başlıca cihazlar

spektrum analiz ile böcek arama
SPECTRAN
cmp 700 böcek arama
REI CMP 700
böcek arama frekans tespit
Frekans Tespit Cİhazları
Tüm Böcek Arama Cihazları

Termal Tarama

FLIR TERMAL KAMERA
FLIR Termal Görüntüleme

NON LINER Pasif Cihaz Taraması

pasif böcek arama
ORION NJL Pasif Böcek Arama
Pasif Böcek arama
ORION Pasif Casus Böcek Arama

Teleskobik Kamera Fiziksel Tarama

Teleskobik Kamera Böcek Arama
yılan kamera böcek arama
YIlan Kamera

Adım Adım Casus Böcek Arama Nasıl Yapılır

Yukrıda gördüğünüz donanımlar ve bunlara ek bir çok opsiyonel cihazlarla ortamda böcek araması yapmaktayız. Çalışmamıza Spectrum analiz cihazıyla başlar ve ortamdaki tüm frekansları inceleriz kaynağı, bulunduğumuz ortamda olan frekansları tespit ederiz, sonrasında diğer frekans tespit cihazlarımızla tüm alanı detaylıca gezerek frekans yayan cihaz ararız.

Çalışma yaptığımız ortamda olası birçok RF verici cihazlar vardır. Wireless modem, telsiz telefon gibi bu tip cihazları detaylıca kontrol ederek. Bu frekanslar içerisine kamufle edilmiş cihazları tespit ederiz. Bu noktaya kadar anlattığımız yöntemler kablosuz böcekler için. Eğer ortama yerleştirilen cihaz kablolu bir cihazsa veya hafızasına kayıt yapabilen bir cihazsa RF detektörlerimiz bu cihazları algılamayacaktır, bunun için non liner detektörümüzle tüm alanı detaylıca kontrol ederek aktif/pasif tüm cihazları tespit edebiliriz bu duvar içerisine gömülü olsa dahi mümkündür. Sonrasında termal kamerayla tüm alan detaylıca izlenerek. Olası gizli kamera ve dinleme cihazları ısısından tespit ediyoruz.

Bu işlemden sonra gizli kamera tespit cihazıyla. Olası gizli kamera kontrolü yapılır ve fiziksel tarama başlar. Şüpheli alanlarda teleskopik kameralarla inceleme yapılarak temiz olduğundan emin olunur. Elektrik şebekesi ve telefon hatları kontrol edilerek. Bu hatlar üzerine bağlanmış olan dinleme cihazları tespit edilir.

Basında Böcek Arama

Teklif Talep Formu

    Ankara gizli kamera tespit hizmeti araç böcek arama araç içi dinleme cihazları böcek arama hizmeti böcek arama hizmetleri böcek cihaz arama böcek dinleme cihazı böcek dinleme cihazı arama böcek tespit işlemi casus böcek arama casus böcek bulma casus kamera bulma casus yazılım arama Casus yazılım bulma cep telefonuyla kamera tespit dinleme cihazı bulma dinleme cihazı tespit hizmeti evde böcek arama evde böcek arama hizmeti evde gizli kamera bulma evde gizli kamera tespit evde kamera nasıl bulunur gizli dinleme cihazı gizli dinleme tespit gizli izlenme gizli kamera bulma proğramı gizli kamera tespit gizli ses dinleme cihazı tespit jammer jammer kullanımı jammer sistemleri jammer teknolojisi ofis böcek araması ortam dinleme cihazları ortam dinleme engelleme profesyonel böcek arama profesyonel böcek bulma profesyonel böcek bulma hizmeti profesyonel casus böcek bulucu sinyal kesici cihazlar smart tv dinleme telefon ile ortam dinleme telefon ortam dinleme engelleme cihazı televizyon ortam dinleme TSCM böcek arama hizmeti

    %d blogcu bunu beğendi: