+905336676549
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ortam Dinleme Engelleme En Garanti Yöntemleri

Ortam Dinleme Engelleme En Garanti Yöntemleri

Dijitalleşen dünya teknolojinin her geçen gün yeni ürünler sunmasını sağlamaktadır. Her yeni teknoloji bir avantaj ortaya çıkarsa da beraberinde dezavantajları da getirmektedir. Dezavantajlar arasında telefon ile ortam dinleme gibi örnekler yer almaktadır. Hatta hiç fark edilmeyen çok küçük boyutlu casus böcekler ile ortam dinleme yapılabilmektedir. Ortam dinleme özellikle işletmelerde bilgi sızıntısının en önemli kaynağıdır. Bu önemli risk ile mücadele etmek için de özellikle engelleme çalışmaları yapılmalıdır. Engelleme, dinlemenin oluşmasından önce alınacak önlemler ile büyük bir fayda sağlar. Bu konuda bireysel veya kurumsal çabalar yanında profesyonel çabalar da gerekir. Profesyonel anlamda da TEKNOSPY hizmetleri sayesinde ortam dinleme engelleme hizmetleri sağlayabilmektedir.

Ortam Dinleme Engelleme Yolları Nelerdir?

Garantili bir şekilde ortam dinlemesi engellemenin belirli yöntemleri vardır. Örneğin, jammer bu yöntemler arasında en garanti seçeneklerden birisidir. TEKNOSPY olarak sunduğumuz jammer teknolojileri sabit veya hareketli bir yapıya sahip olabilmektedir. Sabit jammer sistemleri ofis, araç veya ev gibi bir konumda kurularak sürekli şekilde çalışır. Hareketli jammer ise toplantılarınıza, aracınıza veya seyahatlerinize taşınarak kullanılabilmektedir.

Pratik bir jammer teknolojisi olarak sunulan telefon kutusu da ortam dinlemeyi engellemektedir. Bu profesyonel cihaz 4 adede kadar akıllı telefonu barındıracak şekilde yanınızda taşınarak kullanılabilir. Kullanıldığı her yerde telefonun görüşme yapısını aktif tutarken, dinlenme risklerini de engeller. Bu gibi birçok teknoloji profesyonel yapısıyla tamamen talebe bağlı olarak kullanılabilmektedir.

Ortam Dinlemesi Engellemeleri Aşılabilir Mi?

Bilindiği üzere teknoloji gelişirken her gün eski teknolojileri aşan gelişmeler de elde edilmektedir. Bu durumda aklınıza seçtiğiniz engelleme yöntemlerinin de aşılabilmesi gibi bir sorun gelebilir. TEKNOSPY her zaman yenilenen ve güçlenen teknolojileri kullanarak hizmet verir. Örneğin, sizlere sunulan jammer sistemleri çok uzun yıllar boyunca aşılamayacak bir teknoloji sağlar. Garantili hizmet için sunulan bu sistemler her zaman kontrolümüz altındadır.

Ortam dinlemesi için gelişen her sisteme karşı yeni engelleme teknolojileri de gelişir. Sizlere sunduğumuz jammer, telefon kutusu veya hareketli jammer gibi sistemler de bu yönde gelişim gösterir. Keza edindiğiniz engelleme sistemleri güncel yapılarıyla çok uzun yıllar boyunca birçok teknolojiye karşı koruyucudur. TEKNOSPY her zaman verdiği hizmetlerin arka planında da destek hizmetlerini sürdürmeye devam eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: