+905336676549
Sosyal Medya Hesaplarımız

Profesyonel Gizli Kamera Tespit Hizmeti

Profesyonel Gizli Kamera Tespit Hizmeti

Bir ortamda kamera ile görüntü kaydı yasadışı veya yasal olarak yapılabilmektedir. İzinli ve güvenlik amaçlı görüntü kaydı dışında diğer tüm kayıtlar yasadışı bir faaliyettir. İllegal görüntü almak bir suç olmakla birlikte özel hayatın gizliliğini yok edebilmektedir. Yaşam ve çalışma alanlarınızda bu tip risklere karşı profesyonel gizli kamera tespit hizmeti sağlanabilmektedir.

Gizli kamera tespiti risk bulunan veya önlem alınmak istenilen bir alanda gerçekleştirilmektedir. Örneğin, konaklama işletmelerindeki tüm odalarda rutin olarak bu işlem yapılabilmektedir. Genellikle bu tip tesislerde kamera kayıtlarını önleyecek güvenlik sistemleri de yer alır. Amaç işletme prestijini korumak ve müşteri güvenliğini sağlayabilmektir. Bu tip profesyonel hizmetler günümüzde TEKNOSPY firmasının ana kalem hizmetleri arasında yer almaktadır.

Profesyonel Gizli Kamera Tespit Hizmeti Nasıl Sağlanır?

TEKNOSPY teknolojileri sayesinde bugün profesyonel gizli kamera tespit hizmeti tam sistematik bir şekilde sağlanır. Öncelikle şüphe veya önlem amaçlı firmamıza başvuru yapılması gerekir. Sonrasında firmamız tarafından sunulan hizmet için gereken tüm ekip ve ekipmanları toplayarak adrese gelmektedir. Adreste öncelikle ortam incelemesi ve teknik incelemeler yapılmaktadır. Sonrasında teknik ayrıntılar ile cihaz kullanımlarına geçilmektedir.

Casus gizli kameralar, çok küçük boyutlarıyla bir ortamdaki her alana yerleşebilmektedir. Bu nedenle tuvaletler, banyolar, giyinme kabinleri, yatak odaları veya otel odaları gibi her alanda kullanılabilmektedir. Bu tip alanlarda ışıklar, duvar delikleri, aydınlatma anahtarları veya mobilyalar içerisinde saklanabilmektedir. Çiçek saksıları, vazolar, televizyon veya duman dedektörü içerisinde saklanmış olabilmektedir.

Gizli kamera birçok farklı noktada bulunabileceği için kamera tespit dedektörü kapsamlı bir tarama yapar. Bu cihazlar kamera objektifinin yansıma ve ışığını tespit etmeye çalışır. Kablolu kameralarda fiziki incelemeler ile kablo takibi sayesinde de sonuç elde edilebilmektedir. Kablosuz kameralarda ise dedektörler cihaz sinyallerini algılayarak tespit gerçekleştirir.

Güvenilir Gizli Kamera Bulma Hizmeti

Tam güvenilir bir yapıyla sağlanan bu hizmetlerde üst teknoloji cihazlar lazer ışınlarıyla kamera tespiti yapar. Eğitimli personellerimizin yetkin şekilde kullanabildiği cihazlar her geçen gün daha fazla gelişmeye devam etmektedir. Bu sayede ortamda gizli kamera tespiti giderek daha garantili ve güvenilir bir hale ulaşmaktadır.

Profesyonel gizli kamera bulma cihazları casus kameraları etkili bir şekilde tespit edebilir. Özellikle yaşadığınız özel hayat ihlali sonrasında bu sorunun çok daha büyük bir noktaya ulaşması engellenebilir. Cihazlar görünür veya görünmeyen her noktada garantili bir tespit hizmeti sağlayabilecek niteliktedir. TEKNOSPY bu garantili yapıyı sizin için geliştirmeye ve daha iyiye ulaştırmaya devam etmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: