+905336676549
Sosyal Medya Hesaplarımız

Telefon İle Ortam Dinleme Nasıl Engellenir?

Telefon İle Ortam Dinleme Nasıl Engellenir?

Ortam dinleme faaliyetlerinde en çok kullanılan cihazlar arasında günümüzde akıllı telefonlar yer almaktadır. Çünkü akıllı telefonlar, içerisinde neredeyse tüm donanımları barındıran küçük bir bilgisayar gibidir. Bu nedenle ortam dinleme risklerini engellemek için telefon ile ortam dinleme engellenmesi de gerekir.

Telefonla ortam dinleme için genellikle telefona uzaktan bağlantı ile bir yazılım kurulması tercih edilmektedir. Bazen de radyo frekansları üzerinden telefona ulaşılarak, dinlenmesi mümkün olmaktadır. Bu durumlarda TEKNOSPY sunduğu profesyonel bir teknoloji olan telefon kutusu ile bu ortam dinleme faaliyetini engelleyebilmektedir. Bu özel kutu, cep telefonu ortam dinleme mikrofon jammer olarak da bilinmektedir.

Telefon Kutusu Nasıl Çalışır?

TEKNOSPY olarak sizlere sunduğumuz cihaz, telefon ortam dinleme engelleme cihazı olarak da bilinmektedir. Günlük hayatta hem iletişim hem de aklınıza gelen her iş için kullandığımız telefonlar dinlenenen cihazlardır. Bilgi sızıntısı yaşanması sizi de önemli tehditler altında bırakabilmektedir. Telefonlarda özellikle alt ve üst olmak üzere tüm mikrofonlar dinlemeye müsaittir. Bu mikrofonlar üzerinden çevrenizdeki konuşmaları hassas bir şekilde dinleyebilirler.

Telefon kutusu telefon ile dinlenme riskinin engellenmesi için kapsamlı bir yapı ile geliştirilmiştir. Bu özel kutu günlük konuşmalar ve telefon konuşmaları sırasında gizli dinlemeyi engeller. Üstelik her zaman küçük boyutlu ve yanınızda taşıyabileceğiniz bir mikrofon bozucu olarak tasarlanmıştır. Bu tasarım ile filtre edilemeyecek bir ultrasonik parazit sağlar. Bu parazit sayesinde de telefon mikrofonlarını engelleyerek dinlemeyi de engeller. Dahili olarak iki farklı sensör ile çalışır. Kutu içine telefon yerleştirildiğinde kullanım sensörü ile bir parazit üretir. Diğer sensör ise mevcut görüşmelerin devam etmesini sağlar.

Telefon Kutusu Nasıl Elde Edilebilir?

Ortam dinleme engelleyen telefon kutusu bugün TEKNOSPY hizmetleri sayesinde herkes tarafından kullanılabilmektedir. Telefonlarda kayıt sırasındaki ses yakalamayı engellerken, parazitler ile tüm mikrofonların sesini bastırır. İdeal boyutuyla evinize, ofisinize ve aracınıza taşırken içinde 4 adet telefon rahatlıkla korunabilmektedir.

Tüm akıllı telefon modelleri ile uyum sağlayan telefon kutusu ahşap tasarımı ile aslında masanızda dekoratif olarak da kullanılabilir. Telefon ekranını rahatlıkla görürken, normal koşullarda dinlemeyi engellemeye devam eder. Telefon çevrimiçi çalışmaya devam ederken de kolaylıkla kutu üzerinden şarj sağlanabilmektedir. Bu güvenilir teknoloji herkes tarafından TEKNOSPY üzerinden talep edilebilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: