+905336676549
Sosyal Medya Hesaplarımız

Böcek Nedir?

Böcek Nedir?

Son Güncelleme 13 Aralık 2022 by

CASUS BÖCEK NEDİR

Teknolojinin ilerlemesi ucuzlaması ve herkesin kolaylıkla ulaşabilmesi neticesinde artık isteyen herkes casus böcek olarak tabir ettiğimiz cihazlara sahip olarak dinleme, izleme yapabilmektedir.

Örneğin bir kalem kamera piyasada 50-60 tl ye satılmaktadır ve satışı da serbesttir, normal bir dolma kalemden hiçbir farkı olmayan bu kalemle sizi ziyarete gelen kötü niyetli biri görüşmelerinizi kayıt edebilir ve hatta casus kalemi ofisinizde kalemliğinize bırakarak görüntü ve ses kaydınızı alabilir.

Hollywood filmlerinde görmeye alışık olduğumuz casus cihazlar. Hepsi bir hayal ürünüydü. Fakat günümüz teknolojisi hepsini gerçeğe çevirdi bahsettiğimiz kalem kamera bunların en amatörü.

Sadece 1 tl boyutlarında olan ses kayıt cihazı günlerce hatta haftalarca ses kaydı yapabilir, veya uzaktaki bir noktaya sesi pürüzsüz şekilde aktarabilir. Göz ile tespiti çok zordur, her yere bırakılabilir, masanızın altına, dolaplarınızın arkasına, asma tavanın içersine, yani evinizde veya ofisinizde her yerde olabilir.

Piyasada satılan casus mouse, casus priz, casus kumanda, radyo, uydu alıcısı, duman detektörü ve çok daha fazlası.

Bu tip cihazlar GSM yada Wifi tabanlı olabilir ve sınırsız dinleme ve izleme yapılabilir. Düşünün kim evinde yada ofisinde 3lü prizin yada bilgisayar faresinin aynı marka modelde casus olanıyla değiştirildiğini fark edebilir, her şey aynı yalnızca içerisinde çok küçük boyutlarda GSM dinleme cihazı yerleştirilmiştir.

Enerjisini bağlı olduğu yerden alarak sınırsız şekilde dinleme yapar ve tüm özel hayatınız deşifre olabilir. Unutmayın teknoloji çok hızla ilerliyor ve biz buna ayak uydurmak zorundayız.

Casus Böcek Çeşitleri

Kayıt Cihazları

Rf Verici Cihazlar wifi, Gsm

Lazerli Uzaktan Dinleme

gizli kamera
Gizli Kamera Lens
gizli kamera
casus böcek
gsm casus ses kayıt
casus böcek
rf casus dinleme
gsm dinleme
GSM Priz casus böcek
casus kamera

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: