+905336676549
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ankara Gizli Ortam Dinleme Cihazı Tespit Hizmeti

Ankara Gizli Ortam Dinleme Cihazı Tespit Hizmeti

Ortam dinlemesi, bir ortam içerisindeki konuşmaların izinsiz bir şekilde takip edilmesidir. Bu işlem, ses kaydı veya canlı ses aktarımı gibi yöntemler ile gerçekleştirilebilmektedir. Her iki durumda da gizli ortam dinleme cihazı adı verilen casus böcekler kullanılmaktadır. Bu yasadışı faaliyete karşı firmamız üzerinden Ankara gizli ortam dinleme cihazı tespit hizmeti alınabilmektedir.

Ortam dinleme cihazı tespit hizmeti tamamen teknik ayrıntılara dayalı bir hizmettir. TEKNOSPY olarak bu teknik ayrıntıları eksiksiz şekilde tamamlamak için güvenlik teknolojilerine yaptığımız yatırımlar bulunmaktadur. Bu yatırımlar sayesinde TSCM adı verilen yüksek güvenlik teknolojileri kullanılıyor. Bu teknolojiler türü, boyutu ve çalışma sistemi ne olursa olsun casus böceklerin belirlenmesini sağlıyor.

Dinleme Cihazı Bulma Neden Talep Edilmelidir?

Firmamız hizmetleri aslında birçok kişinin ön güvenlik amacıyla talep ettiği hizmetlerdir. Örneğin, ofisinizi yeni bir adrese taşıdığınızda bu adreste bir inceleme yapılmasını talep edebilirsiniz. Çünkü verilen hizmet sadece bulunan cihazları değil cihazın bulunup bulunmadığını da tespit edebilmektedir. Bununla birlikte elbette gizli dinleme endişesi bulunduğunda da hizmet talep edilmelidir.

Bazen sadece kurum içerisinde kalması gereken veya özel görüşmelerin kurum dışına sızmış olduğunu fark edersiniz. Bu durum güven problemi olan kişiler üzerinden de yaşanmaktadır. Fakat genellikle ortamda bulunan casus böcekler veya telefon yazılımları gibi ayrıntılardan kaynaklanır. İşte bu tip dinlenme endişelerine sahip olduğunuzda, dinleme cihazı tespit hizmeti talep edilmektedir.

Ankara Dinleme Cihazı Tespit Nasıl Sağlanır?

Güvenlik önlemi veya endişe sonrasında Ankara dinleme cihazı tespit hizmeti 365 gün firmamızdan talep edilebilir. Donanımlı ve tecrübeli TEKNOSPY ekipleri her faktörü göz önünde bulundurarak hazırlık yapar. Bu süreçte adreste yapılan incelemelerde değişen birçok yöntem kullanılır. Cihazın yayın türüne, kayıt türüne veya çalışma prensibine bağlı her teknik üzerinde durulur.

Ekiplerimiz ortam dinleme cihazı tespit için son teknoloji cihazları kullanır. Bu cihazlar casus böceklerin frekans, ısı, ses veya bağlantılarını tespit eder. Ardından konumlarının belirlenmesi ile dinlemenin durdurulmasını sağlar. Tespit işlemleri sonrasında cihazın imha edilmesi veya resmi makamlara başvurulması gibi tercihler yapılabilir. Önemli olan ayrıntı mutlak bir şekilde problemin garantili olarak ortadan kaldırılmasıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: