+905336676549
Sosyal Medya Hesaplarımız

Böcek Dinleme Cihazı Tespit Edebilir Mi?

Böcek Dinleme Cihazı Tespit Edebilir Mi?

Son Güncelleme 6 Aralık 2022 by

Böcek dinleme cihazı, dinlenecek ortamda en görülmeyen fakat sesi yakalamak içinde yakın çevreye yerleştirilmektedir. Öyle ki akıl almayacak yerlerde bile dinleme cihazı çıkabilmektedir. Örneğin, kabloların olduğu yerlerdeki kablo kanallarında veya odadaki lamba duyusunun içinde dahi böcek dinleme cihazı olabilmektedir. Böyle bir şüpheniz varsa dikkatli olunmanız gerekmektedir. Eski tarz dinleme cihazlarında LED ışık kullanılabilmektedir. Dinleme cihazı olduğundan şüphelendiğiniz alan zifiri karanlık olduğunda LED ışık görmeye çalışarak bulabilirsiniz. Bu yöntem ile bulmanız çok zor ve ilkel olabilmektedir. Duvarlardaki ya da parkelerdeki küçük deliklerde dinleme cihazına rastlamak mümkündür. Bu deliklerde yine çıplak göz ile kontrol edebilirsiniz.

Bulunduğu yerde dinleme cihazı olduğundan şüphelenen kişiler öncelikle eşyaların eski yerinde olup olmadığına bakmalıdır. Bu durum böcek dinleme cihazı tespit edebilmek için önemli bir taktiktir. Ancak bahsettiğimiz tüm bu yöntemler ile profesyonel cihaz kullanmadan tespit sağlamak zor olmaktadır.

TEKNOSPY, Dinleme Cihazı Bulma Hizmetleri

TEKNOSPY, 15 yıldır dinleme cihazı takip işlemlerinde sektörün liderleri arasında yer almaktadır. 2007 yılından beri böcek dinleme cihazlarını ortaya çıkarma konusunda profesyonel kadromuzla hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini ana planda tutan firmamız çeşitli taktikleri sayesinde dinleme cihazlarını kolayca tespit etmektedir. Böcek arama yaparken uyguladığımız işlemlerden bazıları frekans tarama, fiziksel tarama, pasif cihaz tanıma, termal tarama ve elektrik şebekesi analiz gibi işlemlerdir. Özellikle frekans tanıma bütün aramalarda kullanılan önemli bir yöntemdir.

TEKNOSPY firmamız müşterilerine araç böcek tespiti gibi hizmetlerde sunmaktadır. Arabasında, ofisinde, evinde ya da teknesinde dinleme cihazı olduğundan şüphelenenler firmamız aracılığıyla bu dertlerinden kurtulabilirler. Firmamız araç böcek tespiti için ücretsiz fiyat teklifinde bulunmaktadır. Böylece araçlarınız özen ve dikkat ile en ince ayrıntılara bakılarak incelenmektedir. Yeterli donanımımız ve işinde uzman ekip arkadaşlarımız sayesinde kısa sürede aracınızda dinleme cihazı olup olmadığını size raporlarız.

Son derece teknolojik olan aletlerimiz aracınızdaki, evinizdeki ya da iş yerinizdeki gizli vericileri ve gizli mikrofonları dahi kolayca tespit etmektedir. Böcek dinleme cihazları daha çok ticari hayatı sarsılmak istenen kişilere ve özel hayatını belli etmeyen kişilere uygulanmaktadır. Cihazdan kurtulabilmek için öncelikle böcek arama hizmeti sağlamaktayız. Bazı böcek cihazları çakmak ve kol saati gibi küçük eşyalara bile yerleştirilebilmektedir. Böylece cihazların tespiti için böcek arama hizmeti şarttır. Firmamız sunduğu onlarca hizmet ve kullandığı onlarca alet ile dinleme cihazı takibinde lider konumdayız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: