+905336676549
Sosyal Medya Hesaplarımız

Gizli Ses Dinleme Cihazı Tespit Etme Hizmeti

Gizli Ses Dinleme Cihazı Tespit Etme Hizmeti

Son Güncelleme 17 Aralık 2022 by

Bir kişinin veya ortamın izinsiz bir şekilde dinlenmesi, temel olarak bir suç faaliyetidir. Bu suçu işleyenler özel hayatınız, iş hayatınız, ilerleyişiniz veya planlarınız hakkında bilgi sahibi olmak istemektedir. Bu nedenle olabildiğince gizli ve fark edilmeyecek bir dinleme yapmaya çalışırlar. TEKNOSPY ise dinleme cihazı tespit hizmeti ile bu faaliyetin garantili şekilde engellenmesini sağlar.

Dinleme Cihazı Tespit Nasıl Yapılır?

Gizli ses dinleme cihazları çok küçük yapılarıyla ev, işletme, araç veya ortam içerisine saklanabilmektedir. Cihazlar siz fark edene veya bir ipucu ortaya çıkarana kadar uzun dönemler çalışmaya devam edebilmektedir. Bazen düzenli kayıt alan bazen de canlı bir şekilde ses aktaran bir yapıları olabilmektedir. Ancak dinleme sırasındaki bilgilerin açığa çıkmasıyla dinlendiğinizi de fark etmeniz mümkün olur.

Çoğu zaman profesyonel işletmeler, yöneticiler, siyasetçiler veya önemli kişiler düzenli hizmet almayı tercih eder. TEKNOSPY birçok kişi ve kurum için gizli ses dinleme cihazı tespit hizmetini periyodik olarak sunmaktadır. Örneğin, aylık periyotlar ile böcek arama hizmeti verilebilmektedir. Bu sayede neredeyse dinlenme riski olmadan iş ve özel hayata devam etmek mümkündür.

Eğer risk sonucunda böcek arama hizmeti talep ederseniz, en acil ve planlı konumda hizmet verilmektedir. Planlı hizmet için öncelikle dinlemeyi tespit edecek tüm cihazlar profesyonel bir ekip ile adresinize ulaşır. Bu ekip cihazların frekansını, ısısını veya ortamdaki işleyişini belirleyecek özel yöntemler kullanır. Bu sayede akla gelen her eşya veya ayrıntı içerisinde bulunan böcek cihazlar ortaya çıkarılmaktadır.

Gizli Dinleme Yazılımları Da Engellenebilir

Bazen casus böcekler ile benzer bir yapıda çalışan dinleme yazılımları ile de karşılaşabilirsiniz. Çoğu zaman önemli kişilerin bilgisayar, tablet veya cep telefonlarında bu yazılımlar yüklenmektedir. Habersiz bir şekilde yüklenen bu yazılımlar, fiziksel dinleme yerine cihaz kullanımını takip ederek dinleme gerçekleştir. TEKNOSPY bu konuda da casus yazılım arama hizmeti ile çözüm oluşturmaktadır.

Casus yazılım bulma için kullandığınız cihazın marka ve modeline uygun bir şekilde yöntem seçilmektedir. Özel bir şekilde geliştirilen güvenlik yazılımları, casus programları algılayarak kaldırmanın yolunu sağlar. Hatta tespit sonrası delil oluşturacak şekilde adli makamlara bildirmeniz için hizmet de verilebilmektedir. Aynı şekilde bulunan casus cihazlarda da dinlemenin ortadan kaldırılması veya adli makamlara bilgi verilmesi seçilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: