+905336676549
Sosyal Medya Hesaplarımız

Gizli Dinleme Cihazı Nasıl Bulunur?

Gizli Dinleme Cihazı Nasıl Bulunur?

Son Güncelleme 15 Aralık 2022 by

Yasadışı dinleme gerçekleştiren kişiler günümüzde bu işlemi çok küçük boyutlu casuslar ile yapmaya çalışmaktadır. Bu casus cihazlar böcek olarak adlandırılırken, neredeyse fark edilmeyecek noktalara yerleştirilmektedir. Bu nedenle böcek arama bireysel olarak yapabileceğiniz ama sonuç elde etme noktasında zor bir işlemdir. Ancak gizli dinleme cihazı tespit TEKNOSPY tarafından mutlak sonuç sağlayabilmektedir.

Firmamız garantili sonuç sağlayacak şekilde dinleme cihazı arama hizmetleri verebilen bir yapıya sahiptir. Çünkü bünyemizde çok uzun yıllardır güncel eğitimleri sürdüren ve tecrübe elde eden bir ekip bulunmaktadır. Bu ekip günümüzün modern teknoloji yöntemleri ve cihazları sayesinde arama işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Yüzeysel Arama İle Bulunabilir Mi?

Casus böcek cihazları çok küçük bir yapıya sahip olan aktif/pasif dinleme yapabilen cihazlardır. Bazen frekans karışması veya cihazdan çıkan sesler dinlenmekte olduğunuzu ortaya çıkarabilmektedir. Ancak dinleme cihazının yüzeysel olarak aranması gerçekten zor olmaktadır. Çünkü profesyonel böcek arama özel tarama yapan cihazlar ile sağlanır. Bu cihazlar frekans taraması, cihaz taraması, şebeke taraması ve analizler gerçekleştirir.

Bazı ortamlarda dinleme yapılması için birden fazla cihaz da kullanılabilmektedir. Genel olarak mobilya ve eşyaların iç ya da arka kısımlarını araştırarak dinleme cihazlarını bulabilirsiniz. Ancak örnek olarak bir saksıda çiçeklerin tam iç noktasında bu cihazı bulmanız gayet zor olabilmektedir. TEKNOSPY özel cihazları, cihazın frekans ve ısısını fark ederek kolaylıkla casus böcekleri bulabilmektedir.

Garantili Gizli Dinleme Cihazı Nasıl Bulunur?

Bazen sizi yanıltmak ve sıkıntıdan kurtulduğunuzu hissettirmek için birden fazla böcek kullanılabilmektedir. Bazen böcek cihazlardan biri, ortamda kolay bulunabilmesi için herhangi bir noktaya yerleştirilebilinir. Siz bu cihazı bulduğunuzda, dinlenme sıkıntısını engellediğinizi düşünebilirsiniz. Fakat garantili bir sonuç için profesyonel böcek bulma hizmeti almayı seçebilirsiniz.

TEKNOSPY olarak verdiğimiz birçok hizmette yasadışı dinlemenin kapsamlı bir şekilde gerçekleştirildiği ortaya çıkarılmaktadır. Çünkü bahsedildiği gibi asıl dinleme yapan böcek cihazlar daha sıkı bir şekilde gizlenmektedir. Örneğin, ofisinizdeki uydu alıcısı içerisine bu cihaz yerleştirilmiş olabilmektedir. Bazen telefon, modem, televizyon veya duvar saatinin içine de yerleşim yapılmaktadır. Bu nedenle böcek arama hizmeti her yöntem ile garantili şekilde cihazın bulunmasını sağlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: