+905336676549
Sosyal Medya Hesaplarımız

Gizli Kamera Tespit Yöntemleri Nelerdir?

Gizli Kamera Tespit Yöntemleri Nelerdir?

Gizli kameralar, iş ve özel hayatınızdaki en riskli yasadışı faaliyetleri gerçekleştirir. Bilhassa özel hayatın gizliliğini yok eden riskler ortaya çıkarır. Bu nedenle gizli kamera tespit hayatınızdaki birçok riski engelleyen bir hizmet olmaktadır. Kapsamlı bir yapı ile verilen bu hizmet, talep edilen her ortamda aynı garantili sonucu sağlamaktadır.

TEKNOSPY, profesyonel yapısı ile çok uzun yıllardır gizli kamera tespit hizmetleri vermektedir. Bu hizmet sayesinde ortamda yasadışı görüntü alan gizli kameralar belirlenmektedir. Bu kameralar günümüzde ofisler, tuvaletler, giyinme odaları, yatak odaları veya araçlar içerisine gizlenebilmektedir. Bu nedenle talep edilen her noktada gizli kamera bulma hizmeti verilebilmektedir.

Gizli Kamera Tespit Nasıl Yapılır?

Şüphelendiğiniz ortamlarda gizli kamera tespiti için pratik bir yöntem ile yüzeysel olarak gerçekleştirilebilmektedir. Kesin ve doğru bir sonuç sağlama ihtimali düşük olsa da bu konuda bilgili olmanız faydalıdır. Örneğin, ortamdaki anlamsız kablolar, ışıklar veya eşyalar içerisindeki yansımalar kamera şüphesi ortaya çıkarabilmektedir. Bilhassa tanıdık yerlerde ve size ait ortamlarda bu küçük değişiklikler riski daha net şekilde gösterebilmektedir.

TEKNOSPY olarak verdiğimiz gizli kamera bulma hizmetleri sırasında ise daha yüksek bir teknoloji kullanılmaktadır. Bu teknoloji kameranın frekansının belirlenmesi veya ısısının belirlenmesi gibi yöntemlerden yararlanır. Tehdidin bulunabileceği her noktada akla gelen her ayrıntı içerisinde inceleme yapılmaktadır. Bu sayede sabit konumda bulunan, görünür veya gömülü kameralar rahatlıkla belirlenebilmektedir.

Profesyonel olarak gizli kamera bulma hizmetleri sırasında cihazlarımız deneyimli bir ekip tarafından kullanılır. Bu ekip tecrübeleri sayesinde kameranın gizlenme noktalarını tahmin edebilmektedir. Bazı ortamlarda birden fazla kamerayla da kayıt yapılabileceği bilinmelidir. Bu nedenle profesyonel gizli kamera bulma sırasında tüm ortam arandıktan sonra hizmet tamamlanır.

Güvenlik Tedbirlerini Önceden Alın

Özellikle işletmelerde gizli kamera bulma bir güvenlik tedbiri olarak alınmalıdır. Çünkü işletmenize zarar vermek isteyecek veya yararlanmak isteyecek kişiler her zaman olacaktır. Örnek olarak oteller ve mağazalarda bu problem çok sık görülmektedir. Otelinizin odalarına yerleştirilen casus kameralar işletme prestijinize zarar verebilir. Bu riski oluşturacak yapıyı önceden gizli kamera tespit hizmetleri ile engelleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: