+905336676549
Sosyal Medya Hesaplarımız

Böcek Arama Nasıl Yapılır?

Böcek Arama Nasıl Yapılır?

Dinleme veya izlenme şüphesi yaşanılan ortamlarda ivedi bir şekilde böcek arama hizmeti talep edilmesi gerekir. Bu hizmet, fiziki olarak elle veya gözle gerçekleştirilebilecek bir işlem değildir. Çünkü adıyla müsemma şekilde casus cihazlar bir böcek kadar küçük boyuta sahiptir. Bu boyutları ile elektrikli eşyalar, telefonlar, bilgisayarlar veya duvar içerisinde saklanabilmektedir.

Şüpheli durumlarda talep edilen böcek arama hizmeti öncelikle mekanın yapısına göre planlama ile gerçekleştirilmelidir. TEKNOSPY olarak firmamız, teknik anlamda son model cihazlar ile böcek dinleme cihazı tespiti gerçekleştirmektedir. Bu işlem için mutlak bir şekilde özel güvenlik teknolojilerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Arama Hizmeti Nerelerde Yapılabilir?

Böcek arama hizmeti firmamız tarafından çok geniş kapsamlı bir yöntem listesi ile gerçekleştirilmektedir. Örneğin, cihazlar ile bağlantılı frekansın taranması veya fiziksel tarama yapılmaktadır. Telefon ve bilgisayarlarda casus yazılımlar aranır. Elektrik şebekesinin analiz edilmesi veya duvar içleri gibi noktalarda termal arama yapılmaktadır. Tüm bu cihaz ve yöntemler birçok farklı noktada da uygulanabilmektedir.

TEKNOSPY böcek arama hizmeti genellikle işletmelerde talep edilen bir hizmettir. Ofisler, şirketler, mağazalar veya fabrikalar gibi birçok alanda uygulanabilmektedir. Ayrıca izlenme/dinlenme şüphesinin olduğu ev, otel, hastane ve araç gibi tüm noktalarda da arama yapılabilmektedir. Çünkü düşünün ki bir kapı kolu içerisine bile böcek yerleştirilebilmektedir. Hatta duvardaki bir tablonun köşesine siz hiç fark etmeden casus böcek yerleştirilebilmektedir. Bu tip bir nokta aklınıza gelebilecek her mekanda da yer alabilmektedir.

Böcek Arama Hizmeti Nasıl Verilir?

Firmamız böcek arama hizmeti ile ilk önce talebinize uygun olarak hazırlık yapmaktadır. Ortamın yapısına uygun gereken tüm teknik cihazlar profesyonel ekipler ile ortama ulaşır. Ev, ofis veya işletme içerisinde gibi her noktada detaylı arama işlemleri yapılmaktadır. Hizmet adım adım ilerleyerek hiçbir ayrıntı es geçilmeden böcek dinleme cihazı araması sürdürülmektedir.

TEKNOSPY bu arama işlemini tam profesyonel bir yapıyla gerçekleştirmek için sistematik ilerleme sağlar. Firmamız sahip olduğu donanımlar ile öncelikle spektrum analizi, frekans incelemeleri ve sonrasında detaylı araştırma yapar. Modem, telefon ve bilgisayar gibi cihazlar incelenirken iletişim şebekesi ve elektrik şebekesi gözden geçirilmelidir. Sonrasında termal kamerayla inceleme yapılması ve kameralar için fiziksel tarama yapılması gibi adımlar tamamlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: